Skip to Content

MIS TOIMUB NÕUDEPESUMASINA SEES? MÄRULIKAAMERAVIDEOD LUBAVAD MEIL PIILUDA!

Kas olete endalt kunagi küsinud, mis toimub nõudepesumasina sees, kui ukse sulgete? Erinevalt enamikust pesumasinatest, kus vee taseme tõusmine on nähtav, on seebivee moodustumine ja mahaloputamine natuke mõistatus. Seda võib võrrelda külmiku sees oleva valguse küsimusega (etteruttav hoiatus: ukse sulgemisel see kustub), ent vastus on pisut keerulisem. Tänu veekindlate märulikaameratega relvastatud YouTube'i kasutajatele ei mõistata me enam, mis nõudepesumasina sees toimub. Nende videotele on jäädvustatud pesutsükli iga etapp.

VIDEOD SELLEST, MIS NÕUDEPESUMASINA SEES TOIMUB – YOUTUBE'I ŽANR OMAETTE

YouTube'is on nii palju videoid „nõudepesumasina sees“, et on tõenäoline, et leiate video, mis näitab täpselt seda, mis toimub just teile kuuluva mudeli sees. Nende videote edu tõendab, et tegu on protsessiga, mille suhtes paljud inimesed on uudishimulikud. Ühte selle žanri populaarseimatest videotest on vaadatud enam kui 9 miljon korda! Ettevaatust! YouTube'i kommentaarid näitavad, et need videod on kummaliselt rahustavad, aga ka veidi sõltuvust tekitavad.

MÄRULIKAAMERAVIDEOD NÄITAVAD PESUTSÜKLI IGA ETAPPI.

Kui uudishimutegur kõrvale jätta, siis miks nii paljud inimesed vaatavad videot, mis näitab, mis nõudepesumasina sees toimub? Meile meeldib arvata, et inimesed harivad ennast. Lõppude lõpuks, kui näete, mis toimub nõudepesumasina sees, mõistate, kuidas see toimib, mis omakorda hõlbustab nõudepesumasina õigesti laadimist ja levinud nõudepesumasinaprobleemide lahendamist. Ent kõigepealt vaatame läbi nendes videotes dokumenteeritud etapid ja selgitame seda, mida me näeme.

 1. Nõudepesumasina alaosa täitub veega. Pange tähele, kui vähe vett on vaja. Vesi, mis nõudepesumasinasse jookseb, võib olla juba kuum või seda kuumutatakse sees.
 2. Pihustuslabadesse pumbatakse vett. Nad hakkavad kiiresti pöörlema, pihustades tervet nõudepesumasinat ja kogu selle sisu.
 3. Pesuvahendiannusti avaneb ja masinasse vabaneb tablett, pulber või geel.
 4. Kaamera asukohast sõltuvalt võib näha pesuvahendi aeglast lahustumist soojas vees. See ei moodusta palju seebivett, mis on hea (nagu kinnitab igaüks, kes on kunagi oma nõudepesumasina tavalise nõudepesuvahendi lisamisega ära rikkunud).
 5. Mustal veel lastakse ära voolata ja loputamiseks pumbatakse sisse puhas vesi. 
 6. Lõpuks on kuivamise etapp … noh, see on natuke nagu vee kuivamise vaatamine, seega me seda põhjalikumalt ei kommenteeri.

MÄRULIKAAMERAVIDEOD AITAVAD MEIL MÕISTA, MIS NÕUDEPESUMASINA SEES TOIMUB.

1. Eelkõige aitavad nõudepesumasina videod kummutada tõelisi müüte ja rikkuda rumalaid fantaasiaid selle kohta, mis nõudepesumasina sees toimub. Üks tavalisimaid väärarusaamu nõudepesumasinatest on see, et nad täituvad veega, nagu täitub pesumasin. Nõusid ei kasteta vette, samuti ei küüri neid nõudepesumasina haldjad, kes on relvastatud pisikeste harjade ja käsnadega (kui muidugi haldjad kohe peitu ei lähe, kui kaamerat märkavad? Võib-olla ei saa me seda kunagi teada ;)).

2. Pärast seda, kui olete näinud pöörlemas pihustuslabasid, mida paneb käima üksnes vee jõud, teate, kui oluline on otsikuid prahist ja lubjaladestustest vabadena hoida. Kasutage soola ja puhastage nõudepesumasinat korrapäraselt nende toimivuse säilitamiseks.

3. Teie täpse mudeli video „nõudepesumasina sees“ võib aidata nõudepesumasinat tõhusamalt laadida.

4. Nähes, kui vähe vett nõudepesumasin kasutab, veendub ka kõige skeptilisem käsitsi pesija, et see on nõude puhastamiseks kõige säästlikum ja keskkonnasõbralikum viis.

Veel selles kategoorias

 • Nejlepší prostředek a jeho použití
  Tabletid või geel – parim nõudepesumasina pesuvahend teie masinale ja kuidas seda kasutada

  Kõik nõudepesumasina pesuvahendite erinevatest tüüpidest: kuidas neid kasutada ja kuhu neid panna.

 • Kuidas vabaneda nõudepesumasina lõhnadest

  Andke nõudepesumasinale värske lõhn nende efektiivsete puhastamise ja halbade lõhnade eemaldamise näpunäidete ning nippidega.

 • Kareda veega seotud näpunäited nõudepesumasina jaoks

  Uurige välja, kuidas tõrjuda veelaike ja muid karedat vett reetvaid märke.

 • Kuidas laadida nõudepesumasinat parimate tulemuste saavutamiseks

  Otsite nõudepesumasina laadimise õiget viisi? Tehke seda õigesti nende autoriteetsete nõudepesumasina laadimise näpunäidetega.

 • Noor naine istub avatud nõudepesumasina ees ja kontrollib joogiklaasi puhtust.
  Loputusvahend vajalik

  Milleks kasutada loputusvahendit? Somat selgitab, miks peaksite seda nõudepesumasinasse lisama: särava tulemuse ja veatu puhtuse jaoks.

 • Veega täidetud joogiklaas neutraalsel taustal. Vee kareduse määramiseks asetatakse klaasi servale katsepulk.
  Kare vesi

  Kare vesi ja loputusmasin – kuidas vältida tõhusalt katlakivi ladestumist ja saada kohaliku kareda veega parimad tulemused!

 • Noor naine puhastab nõudepesumasinat.
  Nõudepesumasin ei pese puhtaks

  Nõudepesumasin kasutab vett, aga ei pese. Nii lahendate olukorra, kui klaasidele ja nõudele jäävad koledad veeplekid!

 • Kuidas puhastada nõudepesumasinas kõige määrdunumaid nõusid

  Saavutage ülipuhtad tulemused iga kord meie tõrksate plekkide eelleotamise, loputamise ja tootealaste näpunäidetega.

 • Miks on fosfaadivaba nõudepesumasina pesuvahend keskkonna jaoks parem?

  Nõudepesumasina pesuvahendeid reklaamitakse tihti „fosfaadivabana“, kuid mida see üldse tähendab?

 • Millisel nõudepesumasina temperatuuril on suurim tarbimiskulu?

  Uurige välja, millal on vaja suurendada kuumust ja millal on täiesti vastuvõetav kasutada keskkonnasõbralikku programmi.

 • Kas nõudepesumasin on säästvaim viis nõude pesemiseks?

  Siin on põhjus, miks nõudepesumasinad vett ja energiat säästavad.

 • Kuidas kaitsta klaase nõudepesumasinas lubjasette eest

  Uurige välja, kuidas laadida nõudepesumasinat, et hoida ära õrnade klaaside purunemine, ja saage teada, milliseid nõudepesumasina pesuvahendeid ja lisandeid võib optimaalsete, säravate tulemuste saavutamiseks kasutada.

#ENJOYTOGETHER

 • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

 • Ei mingeid vabandusi! Koos hea toidu nautimiseks on alati hea põhjus. Leidke see endale siit!

 • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!