Skip to Content

Käsitsi nõudepesu KKK

Parima tulemuse saavutamiseks sortige nõud. Soovitame kasutada järgmist järjestust: klaas, portselan, söögiriistad, kööginõud.

Pesemise lihtsustamiseks leotage kuivanud toidujääkidega potte vees, kus on paar tilka nõudepesuvahendit Pur.

Pühkige nõudelt toidujäägid (nt spinat ja lehtkapsas) majapidamispaberiga, nii peab loputusvett vähem vahetama.

Kasutage sooja vett ja lisage nõudepesuvahendit Pur kasutusjuhendi järgi, kuid arvestage, et õige kogus oleneb vee karedusest. Liigne vaht ei ole hea kuivamisprotsessi jaoks.

Peske kõigepealt klaasid, tassid ja söögiriistad ning seejärel rohkem määrdunud nõud. Lõpuks peske potid ja pannid, nii saate pesuvett kõige otstarbekamalt kasutada.

Kõige paremate ja hügieenilisemate  tulemuste saavutamiseks peaksite vahetama käsnu ja nõudepesulappe regulaarselt ja pesema nõuderätikuid vähemalt 60 °C juures. Parima tulemuse saavutamiseks peske nõudepesuharju nõudepesumasinas.

Võite kasutada nõudepesuvahendit Pur mitmesuguste materjalide pesemiseks. Olenemata sellest, kas nõud on klaasist, portselanist, plastist, roostevabast terasest või hõbedast – Pur annab alati särava tulemuse ja kaitseb ka teie kõige hinnalisemaid nõusid.

Kuid Puri saab kasutada ka muuks, kui ainult nõude pesemiseks. Seda võib kasutada köögiseadmete, eri pindade, klaasi ja akende pesemiseks ning kangastelt rasvaplekkide eemaldamiseks. Nagu näete, on Puri kasutusvõimalused peaaegu piiritud. Milleks teie Puri kasutate?

Pur tagab teie nõude hügieenilise puhastamise. Muude antibakteriaalsete omadustega nõudepesuvahendite kasutamine ei ole vajalik ei tervise ega keskkonna huvides.

Kui kastate loputatud nõud sooja vette, mis sisaldab paari tilka Puri, eemaldab see kõik toidujäägid.

Kõik meie kasutatud pindaktiivsed ained on keskkonnasõbralikud ja kiiresti biolagundatavad (OECD testi 301 kohaselt). Pudeli valmistamiseks kasutatud materjal (PET) on ringlussevõetav ja valmistatud 25% ulatuses ringlussevõetud materjalist.

Avamiseks tõmmake dosaatorit üles. Lisage mõni tilk Puri pesuvette. Kõige mugavam on selleks pudelit pisut kallutada. Pärast kasutamist saate dosaatori sulgeda, surudes selle lihtsalt uuesti alla.

Ja veel: Pur dosaatorit saab keerata igas suunas, nii et seda on mugav kasutada nii parema- kui ka vasakukäelistel.

Kas teadsite, et meie dosaatori disainimine nõudis põhjalikku arendustööd ja sellest on saanud samasugune kaubamärk nagu ainukordne Puri pudel?

Üldiselt sobivad kõik Puri nõudepesuvahendid kasutamiseks ka ilma kinnasteta.

Kui teil on väga tundlik nahk, soovitame kasutada toodet Pur Sensitive Aloe Vera või Sensitive »zarte Duftessenzen«. Tooteseeria Pur Sensitive hüpoallergeensed nõudepesuvahendid ei ole ainult suure rasvalahustamise võimega, vaid kaitsevad ja hooldavad ka teie nahka tänu kvaliteetsele dermatoloogide soovitatud koostisele.

Kui soovite pesemisel vähem vaeva näha, siis võite leotada kuivanud toidujääkidega nõusid vees, kuhu on lisatud paar tilka nõudepesuvahendit Pur. See muudab pesemise palju lihtsamaks. Proovige järele!

Kui kasutate nõudepesuvahendit Pur, ei pea te nõusid käsitsi kuivatama. Saate särava tulevuse, kui panete nõud kuivama ruumisäästlikule nõuderestile. Paigutage söögiriistad sobivale nõuderestile, nii et kõik käepidemed on allpool. Puhtad loputatud nõud kuivavad mugavalt ja hügieeniliselt õhu käes.

Nõuanne: klaasidele ei jää veejälgi, kui panete need tagurpidi puhtale nõuderätikule.

Ärge nähke liigselt vaeva, hõõrudes nõusid küürimiskäsnaga. Leotage nõusid või määrdunud pinda vees, mis sisaldab paari tilka nõudepesuvahendit Pur. See muudab pesemise palju lihtsamaks. Proovige järele!