Skip to Content

Süvapuhastus säästuprogrammiga madalal temperatuuril

Somat täiusliku puhtuse tagamiseks väiksema energiatarbimise juures

Madala temperatuuriga säästuprogramm – suurepärased puhtad nõud meie uue põlvkonna Somati puhastusvahenditega. Need on välja töötatud spetsiaalselt tõhusaks puhastamiseks ka madalal temperatuuril.

Seega kasutage nõudepesumasinas ökotsüklit ja säästate raha, energiat ja CO2. Ja samal ajal saavutate suurepärase puhastustulemuse – Somatiga ei tehta mööndusi.

Ütle JAH säästuprogrammile

Sääsutprogramm on teie nõudepesumasina keskkonnasõbralik programm. Sellega kasutab nõudepesumasin madalamal temperatuuril palju vähem vett.

Aega läheb kauem, kuid programm kulutab märkimisväärselt vähem energiat ja vett, sest selle programmi ajal pumbatakse vett ringi rohkem kordi, seega ei ole vaja seda nii palju kütta. 

Kasutage Somatiga säästuprogrammi. Sellega hoiate kokku ressursse ja saavutate täiusliku puhtuse, mida otsite.

Lahustub kiiresti, seega töötab kiiremini

Võib-olla arvate, et nõud saab puhtaks ainult intensiivse prorgammiga. Aga nüüd on teisiti. Meie uue põlvkonna Somati kapslid, tabletid ja geelid lahustuvad kiiresti, toimivad kohe ja ei tekita jääke. 

Seega on teie nõud imeliselt puhtad nii säästu- kui  lühikestel programmidel ja madalal temperatuuril. Vaata ise oma säravaid ja kestlikke tulemusi. 

Tutvuge meie puhastusvahendite uue põlvkonnaga

  • Somat Excellence 4in1 Caps
  • Somat Gold Tabs
  • Somat All in 1 Tabs
  • Somat All in One Extra Tabs

Samuti võite olla huvitatud

  • Saavutage ülipuhtad tulemused iga kord meie tõrksate plekkide eelleotamise, loputamise ja tootealaste näpunäidetega.

  • Siin on põhjus, miks nõudepesumasinad vett ja energiat säästavad.

  • Uurige välja, kuidas laadida nõudepesumasinat, et hoida ära õrnade klaaside purunemine, ja saage teada, milliseid nõudepesumasina pesuvahendeid ja lisandeid võib optimaalsete, säravate tulemuste saavutamiseks kasutada.

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Elu parimatel hetkedel me sageli valmistame toitu või sööme koos ja nii tekib omavaheline side. Lugege huvitavaid fakte ja ideid meie inspireerivatest artiklitest. Laske end inspireerida!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!

Rohkem #Enjoytogether hetki kõigi jaoks

Teame, et esimesed sammud on alati kõige raskemad.
Seetõttu oleme töötanud välja kõik vajaliku, et saaksite hõlpsasti oma lähedastega #Enjoytogether hetke alustada.