Skip to Content

Somat All in 1 Extra

Toote andmed

Nõudepesumasina tablettidel Somat All in 1 Extra on tugev ja tõhus puhastusjõud. Kiiresti ja võimsalt mõjuva Somat All in 1 Extra koostis murrab läbi ka tõrksaimatest põhjakõrbenud plekkidest, kuid ka tee- ja kohviplekkidest. Koostis lahustub kiiresti ja toimib kohe.

Nõudepesumasina tablette Somat All in 1 Extra on turvaline kasutada kõigi nõudepesumasinakindlate taldrikute, klaaside, kruuside, pudelite, lauahõbeda, nugade, pottide ja pannide pesemisel. Nõudepesumasina tabletid ei jäta soovimatuid jälgi. Erilised Somat All in 1 Extra tabletid muudavad teie nõud ja klaasid iga nõudepesutsükli käigus säravalt puhtaks.

Kasutamine

Täitke nõudepesumasin nõudega

Tabletilt pole vaja kilet eemaldada, kuna see lahustub pesutsükli käigus

Asetage see kambrisse

Käivitage täidetud nõudepesumasin

Tagab täiusliku nõudepesutulemuse

Toimib hetkega

Paneb roostevaba terase särama

Neutraliseerib halva lõhna

Klaasikaitse

Masina hooldus

Uus Somat Excellence 4in1 Caps

Ainulaadne geeli ja pulbri kombinatsioon, millel on 4 toimet: Nautige enneolematuid puhastustulemusi otse nõudepesumasinast

Veel puhastusvahendeid

  • Somat Excellence 4in1 Caps
  • Somat Gold Tabs
  • Somat All in 1 Tabs

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Elu parimatel hetkedel me sageli valmistame toitu või sööme koos ja nii tekib omavaheline side. Lugege huvitavaid fakte ja ideid meie inspireerivatest artiklitest. Laske end inspireerida!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!