Skip to Content

Somat Gold

Toote andmed

Ei mingit doseerimist, leotamist ega halba lõhna! Nõudepesumasina tablettidel Somat Gold on tugev ja tõhus puhastusjõud. Kiiresti ja võimsalt mõjuv Somat Goldi koostis murrab läbi ka kõige tõrksamatest ja kleepuvamatest toidujääkidest, nagu rasv, sissekõrbenud või kuivanud toit, kuid samuti tee- ja kohviplekid. Lagundavat ainet sisaldav koostis lahustub kiiresti ja toimib kohe, isegi lühikeste tsüklite ja madalate temperatuuride puhul.

Tablette on turvaline kasutada kõigi nõudepesumasinakindlate taldrikute, klaaside, kruuside, pudelite, lauahõbeda, nugade, pottide ja pannide pesemisel. Somat Goldi eriline veeplekkide ja ebameeldiva lõhna vastane tehnoloogia muudab nõud ja klaasid säravaks ning annab neile iga nõudepesutsükli käigus erakordselt puhta lõhna.

Kasutamine

Täitke nõudepesumasin nõudega

Tabletilt pole vaja kilet eemaldada, kuna see lahustub pesutsükli käigus

Asetage see kambrisse

Käivitage täidetud nõudepesumasin

Tagab täiusliku nõudepesutulemuse

Toimib hetkega

Paneb roostevaba terase särama

Klaasikaitse

Masina hooldus

Neutraliseerib halva lõhna

Uus Somat Excellence 4in1 Caps

Ainulaadne geeli ja pulbri kombinatsioon, millel on 4 toimet: Nautige enneolematuid puhastustulemusi otse nõudepesumasinast

Veel puhastusvahendeid

  • Somat Excellence 4in1 Caps
  • Somat All in One Extra Tabs
  • Somat All in 1 Tabs

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Elu parimatel hetkedel me sageli valmistame toitu või sööme koos ja nii tekib omavaheline side. Lugege huvitavaid fakte ja ideid meie inspireerivatest artiklitest. Laske end inspireerida!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!