Somat All in 1

Toote andmed

Nõudepesumasina tablettidel Somat All in 1 on tugev ja tõhus puhastusjõud. Kiiresti ja võimsalt mõjuva Somat All in 1 koostis murrab läbi ka tõrksaimatest põhjakõrbenud plekkidest, kuid ka tee- ja kohviplekkidest. Koostis lahustub kiiresti ja toimib kohe.

Nõudepesumasina tablette Somat All in 1 on turvaline kasutada kõigi nõudepesumasinakindlate taldrikute, klaaside, kruuside, pudelite, lauahõbeda, nugade, pottide ja pannide pesemisel. Nõudepesumasina tabletid ei jäta soovimatuid seebiseid jälgi. Nõudepesumasinad tabletid Somat All in 1 muudavad teie nõud ja klaasid iga nõudepesutsükli käigus säravalt puhtaks.

Somat All in 1

Võimas põhjakõrbenud plekkide eemaldus sidrunhappe abiga. Puhtad ja säravad nõud kerge vaevaga.

Somat All In 1 Lemon & Lime

Täiuslikult puhtad nõud ja värske sidruni- ning laimilõhn

Kasutusviis

Tagab täiusliku nõudepesutulemuse

Uus Somat Excellence 4in1 Caps

Ainulaadne geeli ja pulbri kombinatsioon, millel on 4 toimet: Nautige enneolematuid puhastustulemusi otse nõudepesumasinast

Veel puhastusvahendeid

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Elu parimatel hetkedel me sageli valmistame toitu või sööme koos ja nii tekib omavaheline side. Lugege huvitavaid fakte ja ideid meie inspireerivatest artiklitest. Laske end inspireerida!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!