Skip to Content

TABLETID, PULBER VÕI GEEL – PARIM NÕUDEPESUMASINA PESUVAHEND TEIE MASINALE JA KUIDAS SEDA KASUTADA

Nõudepesumasina pesuvahendeid esineb kõikvõimalikul kujul ja suurustes. Milline on teie jaoks õige? Lühike vastus on selline: see, mis teile kõige rohkem meeldib. Võite ise võrrelda – katsetage parimaid tooteid oma nõudepesumasinas ja seejärel otsustage, kas teile meeldivad tabletid, pulber või geel. Kuna nõudepesumasina tabletid on nõudepesumasina pesuvahendi populaarseim vorm, leiate selles kategoorias suurima toodete pakkumise valiku. Allpool on üksikasjad selle kohta, millised tabletid, ning milliseks otstarbeks, on parimad.

NÕUDEPESUMASINA TABLETID – POPULAARSEIM TOODE

Nõudepesumasina tabletid on nõudepesumasina pesuvahendi populaarne vorm. Need on hõlpsalt kasutatavad, efektiivsed ja mitmesuguste valemitega. Kuna saadaval on nii palju erinevaid nõudepesumasina tablettide tüüpe, on samuti väga tõenäoline, et leiate neid alandatud või kampaaniahinnaga. Uurige allpool võrdlustabelist välja, millised tabletid, ning milliseks otstarbeks, on parimad.

Vaadake allpool videost, kuidas kasutada nõudepesumasina tablette, lisada nõudepesumasina soola ja loputusvahendit.

2. Võrdluseks sisaldab Somat All in 1 lisaks klassikalise tableti puhastusomadustele kuut täiendavat eelist, sealhulgas silmapilkset aktivatsiooni, tee- ja kohviplekkide eemaldit, klaasikaitset, loputusvahendit, nõudepesumasina soola, masinakaitset.

3. Kui otsite veelgi tõhusamat mitme toimega toodet, siis Somat All in 1 Extra sisaldab nii klassikalise tableti puhastusomadusi kui ka Somat 7 kuut täiendavat eelist, ning sel on koos täiendava lõhnaneutraliseerija, efektiivse puhastamise alates 40°-st ja lisaks roostevaba terase läikega kokku 10 funktsiooni.

Meie parim nõudepesumasina tablett on Somat Gold. Lisaks kõikidele eespool loetletud tooteomadustele pakub see täiendavat võimsust kõrbenud pottide ja küpsetusnõude puhastamisel ning täiendavat kuivatustoimet. Boonus: tablett on pakendatud õhukesse kilesse, mida ei ole vaja käsitsi lahti pakkida. Asetage see otse pesuvahendikambrisse ja see lahustub masinas. Muide: me pole ainsad, kes arvavad, et Somat Gold on parim olemasolev nõudepesumasina tablett. Saksamaa juhtiv tarbekaupade katsetaja Stiftung Warentest kinnitas hiljutises tootevõrdluses, et need on parimad mitme toimega tabletid, ja nad on tulnud võitjaks ka teistel katsetel.

NÕUDEPESUMASINA PULBER – TRADITSIOONILINE JA TÖÖKINDEL

Nõudepesumasina nõudepesupulber oli standardtoode, kuni 1990. aastatel võeti kasutusele tabletid. Need on nagu lahtisel kujul tabletid, mis võimaldavad annustada pesuvahendit paindlikult. Valige Somat Classic Pulber, kui soovite säilitada nõudepesumasina kasutamisel klassikalise lähenemisviisi. 

Pange pulber samasse kohta, kuhu tabletid. Kasutage nõudepesumasina dosaatorisse pulbri lisamiseks mõõteanumati või lusikat, järgides pakendil olevaid annustamisjuhiseid. Kasutage kindlasti soola ja loputusvahendit, kuna nõudepesupulber ei sisalda neid lisandeid.

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Ei mingeid vabandusi! Koos hea toidu nautimiseks on alati hea põhjus. Leidke see endale siit!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!