Kas Pur on biolagundatav nõudepesuvahend?

Lühike vastus sellele küsimusele on jah, Pur on biolagunev nõudepesuvahend, kuna kõik pindaktiivsed ained nõudepesuvahendis on biolagunevad (OECD Test 301.) Kuid mida biolagundatav täpselt tähendab? See tähendab, et nõudepesuvahendi lagunemine on keskkonnas võimalik keskkonda kahjustamata. Pinnasesse ei jää toksiine, kemikaale või muid kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada taimi, loomi või isegi inimesi.

Biolagunevad ained nagu nõudepesuvahend Pur Pro Nature lagunevad ka kiiresti, mitte ei võta aastaid. See võib anda teile meelerahu, kui telkimisel nõusid pesete.

MIKS ON PURIL ENSÜÜMID?

Ensüümid leiab Puri koostisosade loendilt ja need on täielikult looduslikud ning biolagundatavad. Need koostisosad aitavad lagundada raskesti eemaldatavaid toiduosakesi ja plekke nagu järgmisi.

  • Munad
  • Moos
  • Nuudlid, riis, kartulid
  • Jäätis
  • Puding

Nõudepesuvahendid ensüümvedelikega suudavad puhastada nõusid hõlpsalt vähema küürimisega ja nad teevad seda keskkonnasõbralikult ja madalamatel temperatuuridel.

Teine suur erinevus on see, et Puri nõudepesuvahendid ei sisalda agressiivseid koostisosi nagu fosfaate. Fosfaadid ei lagune nagu ensüümid ning satuvad tihti vetesse ja pinnasesse, kahjustades paljusid elusorganisme nagu vetikaid, kalu ning taimi.

Seotud artiklid

#ENJOYTOGETHER