Skip to Content

Kas meie nõudepesuvahend on sobiv tundlikule nahale?

Kui teil on tundlik nahk ja küsite endalt, kas taldrikuid ja tasse saab pesta kummikindaid kätte panemata või pesta käsi pärast toiduvalmistamist nõudepesuvahendiga, on mõned asjad, mida tuleks arvestada.

PH OLULISUSE MÕISTMINE NÕUDEPESUVAHENDIS

Termin pH on sümbol, mille tähendus on „vesiniku potentsiaal“. On erinevad pH-tasemed, mis aitavad määrata leelise tasemed või happe vees lahustuvates vedelikes nagu nõudepesuvahendis. 

Kui teil on tundlik nahk, on vaja, et nõudepesuvahendi pH oleks naha suhtes neutraalne või sellele lähedane. Naha pH on ligikaudu 5,5 ning oluline on leida sellele lähedane nõudepesuvahend. Pur Sensitive'il on pH-tase 5–6 ja Puri põhisarjal on pH-tase 7–8. Mida kõrgem on pH tase, seda tõenäolisemalt häirib nõudepesuvahend naha happeümbrist ehk nahal olevat õhukest happelist kilet, mis blokeerib bakterite juurdepääsu ja aitab säilitada loomulikke õlisid. Kui happeümbris katkeb, võib esineda mitu sümptomit.

  • Kuiv nahk
  • Pragunenud nahk
  • Dermatiit
  • Ekseem
  • Lööbed

Seega on oluline kasutada õige pH-tasakaaluga nõudepesuvahendit.

NÕUDEPESUVAHENDI KASUTAMINE, KUI TEIL ON ALLERGIA VÕI DERMATOLOOGILINE HAIGUS

Lõhnastatud ja lõhnatud nõudepesuvahendid ei tohiks põhjustada naha ärritusi või allergiaid, kui pakendil esitatud juhiseid õigesti järgitakse. Siiski, kui teil on olemasolev allergia, peate võib-olla kasutama tundlikumat toodet. Enne mis tahes tüüpi nõudepesuvahendi ostmist arutage oma pesuvahendiallergiat dermatoloogiga. Ta oskab võib-olla aidata teil aru saada, milline nõudepesuvahend on teie naha jaoks parim.

TUNDLIKU NAHA JAOKS PARIM NÕUDEPESUVAHEND

Tundliku naha puhul on Pur Balsam meie parim valik. See nahasõbralik pesuvahend on äärmiselt õrnatoimeline ja leebe, kuid ikkagi väga võimas vedelik, et saada nõud põhjalikult puhtaks. Valida on kahe variandi hulgast.

  • Pro Nature Sensitive
  • Sensitive Aloe Vera

Lisaks kätele avalduvale õrnale toimele on nad hõlpsalt biolagundatavad ja pakendatud ümbertöödeldud plastist pudelitesse, et vähem keskkonda kahjustada.

Kui teile teeb endiselt muret allergiline reaktsioon või happeümbrise kahjustamine, kaaluge kummikinnaste kandmist nõude pesemisel. Nõudepesukindad võivad olla ka suurepärane valik, kui teil on kuiv nahk. See kaitseb tundlikku nahka paranemise ajal täiendava kahjustumise eest.

Seotud artiklid

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Ei mingeid vabandusi! Koos hea toidu nautimiseks on alati hea põhjus. Leidke see endale siit!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!