Skip to Content

Kui palju nõudepesuvahendit peaksin kasutama?

Puri kauakestvus laseb puhastada suure koguse nõusid kõigest väikse koguse nõudepesuvahendiga Nõudepesuvahendi õige koguse kasutamine takistab teid seda raiskamast ning säästab lõppkokkuvõttes raha. See võib hõlbustada ka nõude loputamist. Kui kasutate liiga palju, tuleb hoida taldrikuid, tasse ja tarvikuid kogu seebi eemaldamiseks jooksva loputusvee all kauem. See raiskab vett, aega ja juhul, kui nõusid ei loputata põhjalikult, tekitab ohu, et nõudel on küljes nõudepesuvahendi maitse. See võib mõjutada ka toidu ja joogi maitset, andes neile seebise maitse.

Nõudepesuvahendi õige annuse sõltub täpsest tootest, mida kasutate. See sõltub ka sellest, mille jaoks nõudepesuvahendit kasutate. On palju nõudepesuvahendi kasutusviise. Näiteks võite kasutada seda auto puhastamiseks, seadmetelt mustuse mahaküürimiseks või mopiga põrandate pesemiseks.

Kui pesete siiski nõusid käsitsi, on allpool näpunäiteid õige kasutatava annuse kohta, kui pesete Puriga.

PUR ORIGINAL JA PUR SENSITIVE: ÕIGED ANNUSED

Puri mittekontsentreeritud nõudepesuvahendite puhul piisab tavaliselt tavapärasest annusest 5 ml (või 1,5 teelusikatäit) 5 liitri vee kohta.

Kui teil on visa, külge jäänud toit ja plekk, on vaja kasutada enam nõudepesuvahendit ja lasta nõudel mõni minutit liguneda. Umbes 5 ml 1 liitri vee kohta peaks olema nõude puhtaks saamiseks piisav.

PUR POWER GEL: ÕIGED ANNUSED

Samuti on oluline teada, kui palju nõudepesuvahendit kasutada, kui Pur Power Geliga pesete. Tavatingimustes aitab umbes 3 ml (või 1 teelusikatäis) nõudepesuvahendit iga 5 liitri vee kohta vabaneda nõudel mustusest. Kui pesete potte, küpsetusnõusid või muud liiki paksude plekkidega nõud, on siiski vaja natuke lisajõudu. Kasutage ligikaudu 5 ml (1,5 teelusikatäit) nõudepesuvahendit iga 1 liitri vee kohta ja veenduge, et lasete nõudel puhastamisprotsessi lihtsustamiseks mõned minutid liguneda.

KAS PEAKSIN NÄGEMA MULLE?

Paljud inimesed teevad selle vea, et arvavad, et seebivesi võrdub nõudepesuvedelikuga, ning lisavad segusse nõudepesuvevahendit nii pea, kui seebivesi on läinud. Tegelikkuses on nõudepesuvahend olemas kaua pärast seada, kui füüsilised tõendid (need kaunid mullid) on läinud. Enamikul juhtudel saab jätkata nõude pesemist ja saada nad puhtaks seebivett kasutamata.

Kas teate, kui palju nõudepesuvahendit kasutada? Vältige liiga suure koguse kasutamist, järgides õigeid annuseid, mis on valitud Puri nõudepesuvahendit puhul soovitatavad.

Seotud artiklid

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Ei mingeid vabandusi! Koos hea toidu nautimiseks on alati hea põhjus. Leidke see endale siit!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!