Somat All in 1 Pro Nature

Toote andmed

Somat All in 1 Pro Nature on võimas nõudepesumasina tablett, mis toimib tõrksate plekkide ja toidujääkide vastu ning muudab nõud puhtaks ja värskeks! Nõudepesumasina tablette on lihtne kasutada, need on eraldi pakitud ja neid ei pea pakendist välja võtma, kuna kile on vees lahustuv ja biolagunev. Keskkonnasäästlikuks puhastamiseks põhineb koostis 94% looduslikel komponentidel, kuid sellele vaatamata tagab 100% Somati toime.

Pole vaja doseerida ega leotada! Nõudepesumasina tablette Somat All in 1 Pro Nature on turvaline kasutada kõigi nõudepesumasinakindlate taldrikute, klaaside, kruuside, pudelite, lauahõbeda, nugade, pottide ja pannide pesemisel. Nõudepesumasina tabletid on lõhnavabad, ei jäta soovimatuid toidujääke ja muudavad klaasid pärast iga nõudepesutsüklit säravalt puhtaks. Ecolabel on sertifitseerinud tabletid keskkonnasõbralikuks tooteks. Pakend on keskkonnasõbralik ja selle saab täielikult ringlusse võtta: kartong on valmistatud 100% ümbetöödeldavast materjalist.

Proovige meie tooteid sarjast Pro Nature!

Kasutamine

Tagab täiusliku nõudepesutulemuse

Somat Excellence 4in1 Caps

Kvaliteetne mitmetoimeline kapsel, milles on 1 võimas pulber ja 3 ainulaadset geelkambrit biolagunevas vees lahustuvas kiles.

Veel puhastusvahendeid

#ENJOYTOGETHER