MIS TOIMUB NÕUDEPESUMASINA SEES? MÄRULIKAAMERAVIDEOD LUBAVAD MEIL PIILUDA!

Kas olete endalt kunagi küsinud, mis toimub nõudepesumasina sees, kui ukse sulgete? Erinevalt enamikust pesumasinatest, kus vee taseme tõusmine on nähtav, on seebivee moodustumine ja mahaloputamine natuke mõistatus. Seda võib võrrelda külmiku sees oleva valguse küsimusega (etteruttav hoiatus: ukse sulgemisel see kustub), ent vastus on pisut keerulisem. Tänu veekindlate märulikaameratega relvastatud YouTube'i kasutajatele ei mõistata me enam, mis nõudepesumasina sees toimub. Nende videotele on jäädvustatud pesutsükli iga etapp.

VIDEOD SELLEST, MIS NÕUDEPESUMASINA SEES TOIMUB – YOUTUBE'I ŽANR OMAETTE

YouTube'is on nii palju videoid „nõudepesumasina sees“, et on tõenäoline, et leiate video, mis näitab täpselt seda, mis toimub just teile kuuluva mudeli sees. Nende videote edu tõendab, et tegu on protsessiga, mille suhtes paljud inimesed on uudishimulikud. Ühte selle žanri populaarseimatest videotest on vaadatud enam kui 9 miljon korda! Ettevaatust! YouTube'i kommentaarid näitavad, et need videod on kummaliselt rahustavad, aga ka veidi sõltuvust tekitavad.

MÄRULIKAAMERAVIDEOD NÄITAVAD PESUTSÜKLI IGA ETAPPI.

Kui uudishimutegur kõrvale jätta, siis miks nii paljud inimesed vaatavad videot, mis näitab, mis nõudepesumasina sees toimub? Meile meeldib arvata, et inimesed harivad ennast. Lõppude lõpuks, kui näete, mis toimub nõudepesumasina sees, mõistate, kuidas see toimib, mis omakorda hõlbustab nõudepesumasina õigesti laadimist ja levinud nõudepesumasinaprobleemide lahendamist. Ent kõigepealt vaatame läbi nendes videotes dokumenteeritud etapid ja selgitame seda, mida me näeme.

  1. Nõudepesumasina alaosa täitub veega. Pange tähele, kui vähe vett on vaja. Vesi, mis nõudepesumasinasse jookseb, võib olla juba kuum või seda kuumutatakse sees.
  2. Pihustuslabadesse pumbatakse vett. Nad hakkavad kiiresti pöörlema, pihustades tervet nõudepesumasinat ja kogu selle sisu.
  3. Pesuvahendiannusti avaneb ja masinasse vabaneb tablett, pulber või geel.
  4. Kaamera asukohast sõltuvalt võib näha pesuvahendi aeglast lahustumist soojas vees. See ei moodusta palju seebivett, mis on hea (nagu kinnitab igaüks, kes on kunagi oma nõudepesumasina tavalise nõudepesuvahendi lisamisega ära rikkunud).
  5. Mustal veel lastakse ära voolata ja loputamiseks pumbatakse sisse puhas vesi. 
  6. Lõpuks on kuivamise etapp … noh, see on natuke nagu vee kuivamise vaatamine, seega me seda põhjalikumalt ei kommenteeri.

MÄRULIKAAMERAVIDEOD AITAVAD MEIL MÕISTA, MIS NÕUDEPESUMASINA SEES TOIMUB.

1. Eelkõige aitavad nõudepesumasina videod kummutada tõelisi müüte ja rikkuda rumalaid fantaasiaid selle kohta, mis nõudepesumasina sees toimub. Üks tavalisimaid väärarusaamu nõudepesumasinatest on see, et nad täituvad veega, nagu täitub pesumasin. Nõusid ei kasteta vette, samuti ei küüri neid nõudepesumasina haldjad, kes on relvastatud pisikeste harjade ja käsnadega (kui muidugi haldjad kohe peitu ei lähe, kui kaamerat märkavad? Võib-olla ei saa me seda kunagi teada ;)).

2. Pärast seda, kui olete näinud pöörlemas pihustuslabasid, mida paneb käima üksnes vee jõud, teate, kui oluline on otsikuid prahist ja lubjaladestustest vabadena hoida. Kasutage soola ja puhastage nõudepesumasinat korrapäraselt nende toimivuse säilitamiseks.

3. Teie täpse mudeli video „nõudepesumasina sees“ võib aidata nõudepesumasinat tõhusamalt laadida.

4. Nähes, kui vähe vett nõudepesumasin kasutab, veendub ka kõige skeptilisem käsitsi pesija, et see on nõude puhastamiseks kõige säästlikum ja keskkonnasõbralikum viis.

Veel selles kategoorias

#ENJOYTOGETHER

  • Leidke täiuslik retsept oma lähedaste rõõmustamiseks järgmisel koosviibimisel. Vaadake kõiki retsepte!

  • Ei mingeid vabandusi! Koos hea toidu nautimiseks on alati hea põhjus. Leidke see endale siit!

  • Kes ütles, et nõude pesemine peab olema igav? Meie nippide ja mängudega on see kindlasti lõbus! (Ja meie võimsate toodete abiga on nõude pesemine imelihtne!) Proovige kohe!